top of page

מסעדת פועלים | אוכל מוכן יום שישי | קייטרינג

חלק עליון לוגו PNG.png

מדיניות הפרטיות של תבשילי אמא

כללי

1. תבשילי אמא ("העוסק") מכבדת את פרטיותך. כאשר אתה משתמש בשירותים שלנו, אתה בוטח בנו במידע שלך. אנו מבינים שזו אחריות גדולה ומשקיעים מאמצים רבים כדי להגן על המידע שלך. העוסק מחויב להגן על המידע האישי שלך באופן העולה בקנה אחד עם חוקי הגנת המידע התקפים. נבקשך לקרוא בעיון את מדיניות זו בצירוף תנאי השימוש של העוסק, ולהבין את עמדותיה ונהליה של העוסק בנוגע למידע האישי שלך ולאופן שבו העוסק ינהג בו.

 

2. תנאי מדיניות הפרטיות המפורטים בלשון זכר הינם לשם נוחיות בלבד והיא מיועדת לשני המינים כאחד.

 

3. מטרת מדיניות זו היא להסביר לך בצורה שקופה מהו הבסיס לעיבוד המידע שנאסף ממך באמצעות גלישתך באתר האינטרנט בכתובת www.imatavshil.com  (״האתר״), באיזה אופן ישמש המידע, אופן גילוי המידע כפי שנמסר על ידך לצדדים שלישיים והשימוש ב-"עוגיות" או בקבצים או תגיות באתר האינטרנט.

 

4. האתר שלנו מתארח על גבי פלטפורמת Wix.com. Wix.com מספקת לנו את הפלטפורמה המקוונת המאפשרת לנו למכור לך את המוצרים והשירותים שלנו. Wix.com היא זו האוספת והשולטת בנתוני המידע האנונימי (ראה סעיף 8 להלן) שנאסף ממך, והיא הבוחרת באילו מהם לשתף את העוסק. ל- Wix.com יש גישה גם למידע האישי הנאסף ממך (ראה סעיף 7 להלן). הנתונים שלך עשויים להיות מאוחסנים דרך אחסון הנתונים של Wix.com, מאגרי המידע ויישומי Wix.com הכלליים. הם מאחסנים את הנתונים שלך בשרתים מאובטחים מאחורי חומת אש. על מנת ללמוד על כל סוגי ואופני איסוף המידע שנעשים על ידי Wix.com, יש לקרוא את מדיניות הפרטיות של Wix.com בכתובת הבאה: https://www.wix.com/about/privacy

 

5. מדיניות פרטיות זו מתייחסת למידע שנמצא בידי העוסק בלבד. אין במדיניות פרטיות זו דבר המתפרש כחובה לשמירת מידע, ואנו רשאים, לפי שיקול דעתנו, למחוק או להימנע מאיסוף ושמירה של כל מידע.

 

אישור המדיניות על ידי המשתמש

6. שימושך באתר על ידי רישום, גלישה או כניסה לאתר מהווים אישור מצדך כי קראת את מדיניות הפרטיות ואת נהלי העוסק המפורטים בו, וכי אתה מסכים לכך שהעוסק יעשה שימוש במידע האישי שלך (מידע אודות אדם), לרבות עיבוד (כולל איסוף, שימוש, גילוי, החזקה או העברה) של מידע על פי תנאי מדיניות זו. המידע המוחזק בידי העוסק אודותיך עשוי להיות מוחזק ומעובד באמצעות קבצי מחשב ו/או במסמכים בכתב.

 

7. במידה שתמסור לעוסק כל מידע אודות אדם אחר, עליך להפנות את תשומת לבו של אדם זה כאמור למדיניות פרטיות זו .לידיעתך, אינך חייב לפי חוק לספק מידע אישי, אך אם לא תספק אותו לא תוכל ליהנות מהאתר. אם אינך מסכים לתנאים שלהלן אנא אל תעשה כל שימוש באתר.

סוגי המידע הנאסף

8. מידע אישי – הינו כל מידע ביחס לענייניו הפרטיים של אדם ו/או מידע אודות אדם מזוהה או הניתן לזיהוי; אדם הניתן לזיהוי הוא אדם אשר ניתן לזהותו בין במישרין ובין בצירוף עם נתונים נוספים שבידינו או שיש לנו גישה אליהם לדוגמא: שם מלא, כתובת דוא"ל, מספר טלפון, מספר זיהוי, נתוני מיקום וכדומה.

9. מידע אנונימי - הנו מידע שאינו מאפשר לעוסק לפנות אליך או לזהותך, ואינו קשור למידע שניתן להשתמש בו לצורך כך. מידע זה כולל מידע שנאסף באופן פאסיבי על פעילותך באתר האינטרנט כגון נתוני שימוש (usage data) במידה שמידע כאמור אינו מקושר למידע האישי שלך.

 

אופן איסוף המידע

10. מידע הנמסר מרצון – מידע שאתה מוסר לעוסק מרצונך כגון שם, כתובת, דוא"ל, מספר טלפון וכדומה.

 

11. קובצי יומן רישום - לצרכי ניתוח נתוני תעבורה אנחנו משתמשים בקובצי יומן רישום שאוספים מידע כגון כתובות פרוטוקול אינטרנט (IP), מידע על דפדפנים, עוגיות, ספקי שירות אינטרנט (ISP), דפים מפנים/דפי יציאה, סוגי פלטפורמות, חותמות תאריך/שעה ומספר ומיקום בדף של לחיצות. אנחנו משתמשים במידע זה כדי לנתח מגמות, לנהל את האתר, לעקוב אחר תנועת משתמשים באופן מצטבר, לאבחן בעיות בשרתים שלנו ולאסוף מידע דמוגרפי נרחב לשימוש מצטבר. מידע זה אינו מקושר למידע נוסף המאפשר זיהוי אישי באמצעים סבירים.

 

12. עוגיות (Cookies) - במטרה לאפשר שימוש בפונקציות מסוימות, אנו משתמשים בעוגיות בדפים שונים באתר האינטרנט שלנו, וכן בקבצים, אשר הינם מספקים חיצוניים (כמו גוגל, פייסבוק). עוגיות הם פיסות מידע קטנות המאוחסנות במחשב שלך וקשורות למידע עליך. חלק מהעוגיות המשמשות אותנו יימחקו מהכונן הקשיח לאחר סיום גלישתך בדפדפן (עוגיות זמניות). וחלק מהעוגיות נשמרות בכונן הקשיח של מחשבך או של מכשיר הטלפון הסלולרי שלך, ומאפשרות לנו לזהות את מכשירך בביקורים עתידיים באתר האינטרנט שלנו (עוגיות קבועות) (Persistent Cookies). העוגיות יעקבו, בין היתר, אחר הקלקות ופעילות מקוונת.

מטעם זה, אתר האינטרנט מכיל עוגיות וקבצים מקומיים אחרים, על מנת להבדיל בינך ובין משתמשים אחרים. העוסק רשאי להשתמש בעוגיות או בקובץ קונפיגורציה, המאוחסן בדפדפן או בכונן הקשיח של מחשבך או של מכשיר הטלפון הסלולרי שלך, על מנת להשיג מידע אודות שימושך הכללי באינטרנט. עוגיות וקבצים אחרים מכילים מידע המועבר למחשבך ו/או לכונן הקשיח במכשיר הטלפון הנייד שלך. הם מסייעים לעוסק לשפר את האתר ולספק שירות משופר ומותאם אישית. כמו כן הם מאפשרים לעוסק למנוע הונאות ו/או שימוש לרעה. הבסיס החוקי לעיבוד המידע הנמצא בעוגיות ובקבצים או בתגיות אחרות מורכב מביצוע ההסכם עמך (על פיו עוגיות נחוצות כחלק מחוויית השימוש של הלקוח), או מהאינטרסים הלגיטימיים של העוסק לאבטחת אתר האינטרנט שלה והצגתו באופן ידידותי למשתמש. באפשרותך לחסום עוגיות באמצעות הפעלת הגדרות מסוימות בדפדפן, המאפשרות לך לסרב להצבת עוגיות באופן מלא או באופן חלקי. עם זאת, אם תבחר הגדרות מחמירות מדי, עשויה לא להיות לך גישה לחלקים מסוימים באתר.

פונקציית ה-"עזרה" בתפריט במרבית הדפדפנים כוללת הסבר לגבי אופן מניעת קבלת עוגיות בדפדפן (באופן מלא או באופן חלקי), אופן מחיקת כל העוגיות שנאספו ואופן חסימת העוגיות עתידיות. כמו כן, העוסק עושי לעשות שימוש באתר ובמיילים שלנו בווב ביקונס בכדי לאסוף את המידע המפורט במדיניות זו. ווב ביקונס, אלו הן תמונות אלקטרוניות שמאפשרות לנו לשלוח עוגיות, לנטר את השימוש שלך באתר או לקבל אינדיקציה לכך שבוצעה פעולה בתכתובת דואר אלקטרוני מטעמנו.

 

13. כלי ניתוח מידע וטכנולוגית אינטרנט – העוסק עושה שימוש במערכות ניתוח אינטרנטי כגון Google Analytics לצורך ניטור, שיווק, פרסום ועוד. מערכות אלו חשופות למידע האנונימי בלבד ולא למידע האישי.

 

שימוש ושיתוף מידע

14. העוסק תשתמש במידע האישי שלך אך ורק לצורך לשמו מסרת את המידע מיוזמתך (כגון: בקשתך להצטרף לרשימת תפוצה, בקשתך לרכוש ולשלח מוצרים וכו'). כמו כן, העוסק עשוי גם לעשות שימוש במידע לצורך ניתוח נתונים וסטטיסטיקות ולצורך ציות לחוק ובירור תלונות, חשד להונאה או התנהגות בלתי הולמת.

15. העברת מידע לגורמים שלישיים - אף על-פי שאנו עושים מאמצים לשמור על פרטיותך, ייתכן שנדרש על-פי חוק לחשוף מידע שסיפקת בעת שימושך באתר. כמו כן, ייתכן ונשתף את המידע האישי שלך במקרה ונאמין בתום לב כי יש בכך צורך לשם שמירה על עניין שלנו או של צד שלישי הנוגע לביטחון לאומי, לאכיפת החוק, ליטיגציה, חקירה פלילית, הגנה על בטיחותו של כל אדם או כדי למנוע מוות או נזק גופני קרוב, בתנאי שאנו סבורים כי אינטרס זה אינו מתבטל על ידי האינטרסים שלך או זכויות היסוד והחירויות הדורשות הגנה על הנתונים האישיים שלך. בנוסף, ייתכן גם שנחשוף מידע על אנשים המאיימים ו/או עשויים לפגוע בנו ובשירותינו (כגון הונאה מצד משתמשים, שליחת איומים, הפצת דואר זבל וכו'). כמו כן, העוסק רשאי לשתף את המידע האישי שלך כנדרש להפעלה, תחזוקה ושיפור האתר.

אבטחת ושמירת מידע

16. העוסק נוקט בצעדים סבירים כפי שנהוג בתעשייה כדי לסייע בהגנה על אבטחת הנתונים האישיים שלך. העוסק יפעל בהתאם לדין החל במקרה של כל פגיעה באבטחה, בסודיות או בשלמות המידע האישי שלך, ובמידה שנראה לנכון או אם נידרש על פי הדין החל, נמסור לך הודעה באמצעות דוא”ל, במסרון או באמצעות פרסום בולט באתר האינטרנט, בהקדם האפשרי וללא דיחוי בלתי סביר, ככל שהדבר עולה בקנה אחד עם הצרכים לגיטימיים של אכיפת חוק ו/או כל אמצעי הנחוץ לצורך קביעת היקף ההפרה ולהשבתה על כנה של שלמות מערכת המידע.

17. אף שלא ניתן לערוב לאבטחת המידע באינטרנט או מחוץ לו, אנו עושים מאמצים סבירים מבחינה מסחרית לאסוף את המידע ולאבטחו בהתאם למדיניות הפרטיות ולכל החוקים והתקנות החלים. העוסק מגביל את הגישה למידע האישי שלך לאנשים הזקוקים לגישה כאמור על מנת לעבדו עבורה או לשם ביצוע עבודה ספציפית (כגון: נציג שירות לקוחות), אנשים אלו יהיו כפופים להסכמי סודיות. יחד עם זאת, יש לקחת בחשבון ששום אמצעי ו/או שירות אינם בטוחים באופן מוחלט, במיוחד כשהפעילות היא מקוונת.

18. העוסק אינו אוסף ביודעין מידע אישי מזהה מילדים מתחת לגיל 18. על המשתמשים מתחת לגיל 18 לקבל הסכמת הורה או משמורן לצפייה באתר. אם ייוודע לנו כי ילד מתחת לגיל 18 מסר מידע אישי מזהה באתר, נעשה מאמצים סבירים להסיר מידע זה מתיקיות האתר. שירותי העוסק אינם מופנים לילדים מתחת לגיל 18 וההעוסק מעוניין לקבל מידע אישי מילדים. במידה והינך סבור שנמסר לעוסק מידע על ידי ילד אנא פנה אלינו לכתובת tvshilim@gmail.com או חייגו אלינו למספר 052-721-5135.

הסכמה לעיבוד מידע אישי

19. על ידי מסירת מידע אישי לעוסק בהתאם למדיניות פרטיות זו, כל משתמשי האתר מבינים ומביעים את הסכמתם המפורשת למדיניות פרטיות זו ולאיסוף ועיבוד מידע אישי כאמור. השרת שעליו נמצא האתר עשוי להיות מחוץ למדינה שממנה ניגשת לאתר ועשוי להיות מחוץ לארץ המגורים שלך. חלק מהשימושים הנזכרים במדיניות פרטיות זו עשויים להיות כרוכים בהעברת המידע האישי שלך למדינות שונות ברחבי העולם, שלהן עשויות להיות רמות שונות של הגנה על פרטיות ממדינתך. על ידי אספקת מידע אישי שלך באמצעות האתר, אתה מסכים ומאשר כי אנו רשאים לאסוף, להשתמש, להעביר ולחשוף את המידע האישי שלך כפי שמתואר במדיניות פרטיות זו. הנך מאשר בזאת כי הסכמתך ניתנת באופן חופשי ולא בשל חובה חוקית.

הזכויות שלך

20. בכפוף לדין החל, עשויות לעמוד לך הזכויות הבאות בנוגע למידע אישי, כולן או חלקן: גישה למידע האישי שלך: עומדת לך הזכות לקבל מידע ולבקש גישה לנתונים האישים שאנו מעבדים  אודותיך; זכות לתיקון - הזכות לבקש מהעוסק לתקן או לעדכן את הנתונים האישיים שלך כאשר הם אינם מדויקים או לא שלמים; הזכות למחיקה - הזכות לבקש שנמחק את הנתונים האישיים שלך; הזכות להגביל - הזכות לבקש מהעוסק להפסיק באופן זמני או לצמיתות לעבד את כל הנתונים האישיים שלך או חלקם; זכות להתנגד או לבטל הסכמה – הזכות להתנגד לעיבוד הנתונים האישיים שלך מטעמים בקשורים למצבך או להתנגד לעיבוד הנתונים למטרות שיווקיות; כל זכות אחרת הקבועה בחוק הגנת הפרטיות, התשמ"א-1981 ובתקנות שהותקנו מכוחו. במידה וברצונך לממש את זכויותיך כמצוין לעיל, נבקשך לשלוח אימייל לכתובת הדואר האלקטרוני

 tvshilim@gmail.com או למספר 052-721-5135 בצירוף פרטים שיאפשרו לנו לאמת את זהותך.

 

שינויים במדיניות הפרטיות

21. אנו רשאים לשנות את מדיניות הפרטיות בכל עת. במקרה של שינוי נוהלי הפרטיות שלנו, נשנה מסמך זה כך שתוכל לדעת איזה מידע אנחנו אוספים, כיצד אנחנו עשויים להשתמש בו ובפני מי אנחנו עשויים לחשוף אותו. נודיע לך על כל שינוי מהותי במדיניות פרטיות זו על-ידי פרסום הודעה בולטת באתר האינטרנט שלנו ובמקרה שנרצה להחיל שינוי זה גם על מידע שכבר מסרת לנו גם נשלח לך הודעה במטרה לבקש את הסכמתך לכך. מומלץ לעיין בהצהרה זו מדי פעם כדי לקבל מידע על האופן שבו אנחנו מגנים על המידע שלך.

 

יצירת קשר

אם יש לך שאלות בנוגע למדיניות זו, מוזמנים לפנות אלינו בדוא"ל למייל tvshilim@gmail.com או במספר 052-721-135.

bottom of page